0212 407 0011 | 0533 927 3075 - 76 | 0530 661 9203 info@noktaforklift.com
Kurumsal Hakkımızda

Hakkımızda

Misyonumuz

15 yıldan uzun süredir sektöründe kendine özgü bir yer edinen firmamızın misyonu, sektöründe güvene layık olabilmektir. Bunun yolunun doğruluk, dürüstlük ve kaliteli hizmetten geçtiğini çok iyi biliyor ve bu sözlerin, sözde değil icraatta doğrulamak gerektiğini düşünüyoruz.
Sizleride forkliftte güvenli buluşmanın adresi Nokta İş Makinalarına davet ediyoruz...

Firmanızın;

İhtiyacı olabilecek uzun veya kısa süreli forklift kiralama işlerinize çok ucuz ama düzgün bir iş için en fazla 1-2 yaşında yeni model makineler ile talibiz.
Operatörlü, operatörsüz, aylık, haftalık, günlük, saatlik, veya proje başına kiralık forkliftler ve rampalı kamyonlarımızla emrinizdeyiz.
Fabrika taşıyor, fuar organize ediyor, makine montaj ve taşıma işiniz var veya forkliftiniz arıza yapmış tamir edilinceye kadar geçici bir forklift ihtiyacınız olabilir. Nasıl çözümleyeceğiniz veya nasıl organize edeceğiniz konusunda çözüm çok kolay iletişim linkine tıklayarak ücretsiz keşif veya danışmanlık alabilirsiniz. Rampalı kamyonlarımız ile sigortalı (opsiyon) olarak tüm işinizi anahtar teslimi teslim edelim.

kiralık forklift, forklift, satılık forklift satış, forklift kiralama, ikinci el, vinç,kiralık forklift istanbul,kiralık iş makinaları , kiralık iş makineleri , kiralık iş makinası , kiralık iş makinesi , ikitelli kiralık iş makinası hizmetlerimizle yanınızdayız..Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Nokta İş Makinaları